Fundacja Hematologii Rodziny Bogdani
WESPRZYJ NAS!

Nazwa i numery rejestrowe:

Fundacja Hematologii Rodziny Bogdani

Członek Fundacji

Turniej

03 sierpnia 2015

III CHARYTATYWNY TURNIEJ GOLFA Fundacji Hematologii Rodziny Bogdani ROSA PGC Konopiska k/Częstochowy

W imieniu Rady Fundacji oraz Sponsorów  z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na turniej charytatywny, który zostanie rozegrany na mistrzowskim polu golfowym ROSA Private Golf Club w dniu  05.09.2015 r.

Pomagamy chorym na nowotwory układu krwiotwórczego

W dniu turnieju w godz. 9.00 - 16.00 przeprowadzimy rejestrację osób, chcących zostać dawcą szpiku kostnego. Konieczne będzie pobranie wymazu z błony śluzowej jamy ustnej, które jest całkowicie bezinwazyjne. Dawcą może zostać osoba zdrowa w wieku 18-55 lat. Akcja odbędzie się przy współpracy z DKMS.

Zasady przeprowadzenia akcji szczegółowo określa załączona ulotka.

Program:

• 9:00  Śniadanie
  • 9:30  Rejestracja uczestników, pobranie pakietu startowego
  • 10:30  Rozpoczęcie turnieju : Panie tee czerwone, Panowie  tee żółte
    • Informacje dodatkowe:
      • gramy w systemie Shotgun, w 2 grupach handicapowych; 0-18.0, pow 18.0
      • format: stableford netto
      • opłata - 350 zł (w cenie green fee, driving range czynny od godz 8:30)
      • wózki golfowe odpłatne
    • Losowanie Flightów oraz nr dołka startowego odbędzie się 04.09.2015
  • 11:00  Akademia Golfa Wilson Staff dla wszystkich chętnych Gości oraz możliwość serwisu „fitting”
  • 16:30  Obiad
    • ogłoszenie wyników rywalizacji
    • wręczenie nagród
    • wystawa obrazów Jana Jończyka, aukcja obrazów i innych atrakcyjnych przedmiotów
    • loteria (do wygrania m.in. tygodniowy pobyt dla 2 osób w Lagos-Portugalia na takich samych zasadach jak nagroda za nearest to pin)

Reguła specjalna: możliwość zakupu ”Mulligana” w cenie 100 zł [max 3]

Atrakcyjne nagrody, m.in.:

• dołek nr 4/par 3  nearest  to pin - tygodniowy pobyt dla 2 osób w Lagos-Portugalia w pakiecie: 5 rund na polu Boavista, zakwaterowanie w apartamencie na terenie pola golfowego, śniadanie w restauracji klubowej. Termin do uzgodnienia z recepcją Boavista GC.
  • dołek nr 9 Panowie, dołek nr 6 Panie konkurs na longest drive z tee

Listy startowe będą na stronie internetowej Rosa PGC oraz Fundacji w zakładce turniej. Wszystkie bieżące informacje dotyczące turnieju znajdziecie Państwo na stronie ROSA PGC oraz Fundacji.

Wszystkie wpływy z turnieju, loterii i ewentualnych darowizn, zostaną w całości przekazane Fundacji na realizację celów statutowych. Szczegółowe sprawozdanie zamieszczone zostanie na stronie Fundacji w rozliczeniu rocznym.

Dziękując za przyjęcie zaproszenia, prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 03.09.2015

ROSA PGC:

Fundacja:

Rekomendujemy następujące hotele, współpracujące z ROSA PGC:

Do zobaczenia na ROSIE!

Dr n. med. Elżbieta Kisiel
Przewodnicząca Rady Fundacji

Sponsorzy:

ROSA PGC, mBank [dawny BRE Bank], Wilson Staff, Optopol Technology Sp. z o.o, Sobiesław Zasada Automotive - dealer Mercedes-Benz, Boavista GC Lagos Portugalia, Klinika Ambroziak EsteDerm